Njësia Speciale largohet nga Jarinja

  • G.G /
  • 02 tetor 2021 - 13:00
Njësia Speciale largohet nga Jarinja

Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka filluar të largohet nga pika e qëndrimit në Jarinjë.

Këta pjesëtarë kanë qëndruar për 13 ditë rresht në Bërnjak dhe Jarinjë.

(Kosova Sot Online)