Mendoi se qeni i kishte humbur, por kamerat e sigurisë tregojnë se çfarë bëri ajo

  • E.K /
  • 11 tetor 2021 - 14:36
 Mendoi se qeni i kishte humbur, por kamerat e sigurisë tregojnë se çfarë bëri ajo

Një grua është kapur nga kamerat e sigurisë dhe video e saj është bërë virale në TikTok pasi që tregohet saktësisht se çfarë kishte ndodhur me qenin, pronari i të cilit mendonte se ai është humbur

Një pronare e qenit, e cila mendonte se qeni i saj ka humbur, ka arritur që ta zgjidhte rastin pasi ka kontrolluar kamerat e saj të sigurisë – xhirimet e së cilës tashmë janë bërë viral.

Kamera, e cila ishte e vendosur në pjesën e pasme të kopshtit të shtëpisë, kap momentin kur gruaja fillon të lëvizë orenditë e kopshtit të saj nga oborri derisa qeni e shikon atë.

Kur ajo kap karrigen e kopshtit, orendia e pengon shikimin para saj derisa ajo pa e ditur vendos  bazën e zbrazët mbi qenin e saj, duke e mbërthyer atë brenda.

Qeni duket se pajtohet me fatin e tij, pajtohet  dhe është i lumtur me situatën e tij të re të jetesës derisa nuk bën zë.

Pronarja mandej alarmohet derisa e vërteton se çfarë ka ndodhur me qenin.

@tossminge

The dog was not harmed and was soon found chilling under the chair ##auntie ##lost ##dog ##dogsoftiktok ##viral ##fyp ##foryou ##funny

♬ original sound - Ben Grosvenor

(Kosova Sot Online)