Kurti shkon në Prizren për ta befasuar Duda Baljen për ditëlindje

  • A.P /
  • 16 tetor 2021 - 20:37
Kurti shkon në Prizren për ta befasuar Duda Baljen për ditëlindje

Kryeministri i Kosovës, njëherit kryetar i Lëvizjes Vetëvendosje ka qenë aktiv në fushatën zgjedhore të këtij subjekti politik për zgjedhjet lokale dhe këtë si duket nuk e ka ndalur as në ditën e heshtjes zgjedhore.

Kurti sot gjatë ditës ka qëndruar në qytetin e Prizrenit dhe kjo konfirmohet me një postim të deputetes Duda Balje në Facebook – e cila gjithashtu është radhitur në përkrahje të kandidatit të këtij subjekti politik për kryetar të Komunës.

Balje shkruan se Kurti e Haskuka e kanë befasuar për ditëlindje, derisa bashkangjitur e ka postuar edhe një fotografi të saj me të dy bashkë.

(Kosova Sot Online)