Hapet qendra më e madhe e votimit në Prishtinë

  • G.G /
  • 17 October 2021 - 07:28
Hapet qendra më e madhe e votimit në Prishtinë

Është hapur qendra më e madhe e votimit në Prishtinë.

Këtë vit të gjithë personat që kanë votuar në sallën 1 Tetori, janë zhvendosur në Fakultetin e Edukimit, pasi në vendvotimin e mëhershëm po bëhet vaksinimi kundër COVID-19.

Janë gjithsej 5 vendvotime dhe 4300 votues në këtë qendër.

(Kosova Sot Online)