Bedri Hamza voton në Mitrovicë: Ju ftoj të votoni në mënyrë të qetë, siç dinë mitrovicasit

  • E.K /
  • 17 tetor 2021 - 10:25
Bedri Hamza voton në Mitrovicë: Ju ftoj të votoni në mënyrë të qetë, siç dinë mitrovicasit

Të drejtën e votës sot e ushtroi edhe kandidati nga PDK, Bedri Hamza.

Ai ka votuar në shkollën fillore “Andon Zako Çajupi” në Mitrovicë.

Hamza në vendvotim ishte i shoqëruar nga gruaja e tij, dy vajzat si dhe djali.

Gjatë pronocimit pas votimit, Hamza bëri thirrje që qytetarët të dalin të votojnë në mënyrë të qetë dhe të dinjitetshme, siç dijnë mitrovicasit.

(kosova Sot Online)