Shkrumbohet nga flakët një makinë

  • E.K /
  • 17 tetor 2021 - 15:25
Shkrumbohet nga flakët një makinë

Një makinë është përfshirë në flakë në autostradën Tiranë Durrës gjatë pasdites së sotme.

Si pasojë e flakëve raportohen vetëm dëme materiale.

Informacioni i policisë:  

“Me datë 16.10.2021 rreth orës 16:30 në autostradën Tiranë-Durrës, te mbikalimi i Sukthit, dyshohet si pasojë e një shkëndije elektrike ka mar flakë mjeti tip “Peugeot” në pronësi te shtetases Xh. K., nga e cila ka vetëm dëme materiale”, thuhet në njoftim.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të zjarrit.

(Kosova Sot Online)