Gërvalla apelon qytetarët të votojnë: Voto! Ti vendos për komunën tënde

  • A.P /
  • 17 tetor 2021 - 17:52
Gërvalla apelon qytetarët të votojnë: Voto! Ti vendos për komunën tënde

Ministrja e Punëve të Jashtme dhe e Diasporës, Donika Gërvalla-Schwarz, ka apeluar qytetarët të dalin e të votojnë.

Sipas saj qytetarët që s’kanë votuar duhet ta shfrytëzojnë të drejtën e tyre për të votuar.

“Vetëm edhe dy orë kanë mbetur. Voto! Ti vendos për komunën tënde”, ka shkruar Gërvalla në Facebook.


(Kosova Sot Online)