Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinjë

  • A.P /
  • 17 tetor 2021 - 18:51
Sulmohen me granatë policët dhe doganierët në Jarinjë

Para pak minutash është sulmuar me granatë pikë-qëndrimi i zyrtarëve policorë dhe doganierëve në kufirin e Jarinjes,

Sipas këtyre burimeve, granata është hedhur nga ana e Serbisë.

Përveç dëmtimit të objektit, nuk dihet nëse ka të lënduar.


(Kosova Sot Online)