Viktima ishte duke lëvizur me biçikletë, pamje nga vrasja në Batllavë

  • E.K /
  • 18 tetor 2021 - 12:07
Viktima ishte duke lëvizur me biçikletë, pamje nga vrasja në Batllavë

Sot rreth orës 08:00 në Batllavë të Podujevës është qëlluar për vdekje me armë zjarri një person i gjinisë mashkullore. Viktima ishte duke lëvizur me biçikletë në momentin kur u vra.

“Viktimë në këtë rast është G.B (mashkull), 41 vjeç, vdekjen e të cilit e  ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes”, ka konfirmuar policia.

Siç bëjnë me dije burime të besueshme të expressit brenda Policisë së Kosovës dhe Prokurorisë Themelore të Prishtinës, vrasja dyshohet se ka ndodhur për probleme pronësore. Ndërsa i dyshuari dhe viktima janë kushërinjë mes vete, thanë tutje këto burime.

(Kosova Sot Online)