Përplasen Valon Syla dhe Tomë Gashi, “Mos bën zhurmë”, “As VV nuk të beson”

  • A.P /
  • 25 tetor 2021 - 21:34
Përplasen Valon Syla dhe Tomë Gashi, “Mos bën zhurmë”, “As VV nuk të beson”

Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Valon Syla janë përplasur në emisionin “Pressing” në T7.

““Syri i popullit” nuk ka ekzistuar si organizatë kurrë. Aspekti i terrorizmit që e kanë lidhur këtë rast, që e kanë iniciuar si terrorizëm kanë qenë vetëm në kokat e dikujt edhe në kokën e Hashim Thaçit”, tha Gashi.

“Hashim Thaçi e ka çuar vetveten në Hagë”, shtoi Gashi.

“E ka kryer punën Hashim Thaçi, ju kryeni punën e juaj”, ia ktheu Syla.

“Mos bëni hajgare, kjo është sulm”, shtoi gazetari.

“A je tu ngu o shqiptar”, e pyeti Gashi.

(Kosova Sot Online)