'Shfrenimi' në luks i Kurtit e Osmanit në kohë krize nervozojnë vëllain e Rexhep Selimit

  • A.P /
  • 25 tetor 2021 - 22:54
'Shfrenimi' në luks i Kurtit e Osmanit në kohë krize nervozojnë vëllain e Rexhep Selimit

Organizimi i “Darkës së Lamës” në njërin nga hotelët më të shtrenjta të rajonit nga ana e presidentës Vjosa Osmani, ku i ftuar ishte edhe kryeministri Albin Kurti, ka bërë që të reagojë ashpër vëllai i Rexhep Selimit, Ramadan Selimi.

Në mesin e shumë të ftuarëve në këtë organizim që po mbahet në njërin nga hotelet më të shtrenjta të Prishtinës, janë edhe kryeminstri Albin Kurtit dhe ish-presidentët e vendit Fatmir Sejdiu e Atifete Jahjaga.

Në fotografitë e publikuara në media sociale nga kjo natë kremtimi, ka reaguar edhe vëllai i Rexhep Selimit, Ramadan Selimi, i cili ironikisht ka shkruar se dyshja drejtuese e Kosovës “si duket ka përzier ushqimet”.

“Po me duket kesaj radhe qenkan futë ne aher te bagtive sepse ju paskan perzi ushqimet”, ka shkruar Selimi në Facebook!

Image

(Kosova Sot Online)