Vdes laboranti i klinikës Gjinekologjike në QKUK

  • E.K /
  • 26 tetor 2021 - 13:45
Vdes laboranti i klinikës Gjinekologjike në QKUK

Shërbimi Spitalor Klinik dhe Universitar i Kosovës, njofton për vdekjen e laborantit mjekësor, Fahredin Mustafa, i cili për shumë vjet shërbeu në Laboratorin e Klinikës Obstetrike Gjinekologjike në Qendrën Klinike Universitare Kosovës.

“Gjatë punës së tij, Fahredini shërbeu me përkushtim të madh dhe profesionalizëm, duke ofruar shumë shërbime për pacientet e shtrira në këtë klinikë”, thuhet në njoftimin e tyre.

“Ngushëllime familjes, miqëve dhe kolegëve për këtë humbje të madhe”, përfundon njoftimi i SHSKUK-së.

(Kosova Sot Online)