Gjendja para shtëpisë së Kurtit, pas kërcënimit që mori Kryeministri

  • A.P /
  • 27 tetor 2021 - 21:13
Gjendja para shtëpisë së Kurtit, pas kërcënimit që mori Kryeministri

Kryeministri Albin Kurti është kërcënuar dhe si masë e kujdesit forca të sigurisë janë shtuar pranë shtëpisë së tij.

Media është duke e përcjell situatën nga vendi i ngjarjes, ndërsa para shtëpisë së kryeministrit Kurti ka forca të sigurisë të cilët po e ruajnë sigurinë e kryeministrit dhe familjes së tij.

(Kosova Sot Online)