Momenti kur kryeministri Kurti kthehet në shtëpinë e tij

  • A.P /
  • 27 tetor 2021 - 21:53
Momenti kur kryeministri Kurti kthehet në shtëpinë e tij

Kryeministri Albin Kurti është kthyer në shtëpinë e tij pas raportimit se është kërcënuar.

Kryeministri Kurti është kthyer në shtëpinë e tij e cila po mbrohet nga forca të shtuara të sigurisë.

Po ashtu para shtëpisë së tij janë shtuar forcat e sigurisë.

Image

Ende nuk dihet se në çfarë forme është kërcënuar kryeministri Kurti. Nga zyra e tij kanë konfirmuar vetëm se Kurti është kërcënuar dhe si masë e kujdesit të shtuar, është rritur edhe niveli i tij i sigurisë.

(Kosova Sot Online)