'Armë apo telefon' Bekë Berisha tregon çka kishte në xhep

  • E.K /
  • 01 November 2021 - 14:29
'Armë apo telefon' Bekë Berisha tregon çka kishte në xhep

Pak më parë u publikua një fotografi e kandidatit të AAK-së për Istogun Bekë Berisha bashkë me analistin Xhevdet Pozhari.

E diçka që ka ngjallë dyshime ishte xhepi i Berishës.

Menjëherë pas publikimit të fotografisë, Sinjali ka kontaktuar me vetë Bekë Berishën, për të marrë versionin e tij.

Ai ka thënë se në xhep ka telefonin dhe se nuk ka pasur armë me vete. Madje tregoi që ka armë me leje.

“Nashta e kanë punu kshtu me fotoshop, se unë telefonin e mbaj qaty. Të çoj foto sa t’dush që i kom xhepat plot telefona”, tha ai.

“Unë kom armë me leje po se kom marrë me veti. A duhet tash unë  me iu kallxu edhe çka mbaj nxhepa”, tha Berisha.

(Kosova Sot Online)