Qytetari kërcënon me vrasje një person zyrtar në Gjakovë

  • E.K /
  • 04 nëntor 2021 - 12:10
Qytetari kërcënon me vrasje një person zyrtar në Gjakovë

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një person në fshatin Meqe të Gjakovës ka raportuar se është kërcënuar përmes rrjeteve sociale me vrasje të tij dhe familjes së tij nga një person.

Sipas policisë, personi zyrtar ka raportuar se ka pranuar edhe thirrje telefonike ofenduese e kërcënuese.

“Fsh. Meqe, Gjakovë  02.11.2021 – 13:45.  Viktima mashkull kosovar ka raportuar se përmes rrjeteve sociale nga i dyshuari mashkull kosovar ka pranuar thirrje telefonike, ofenduese  nënçmuese dhe kërcënuese me vrasje ndaj tij dhe familjes së tij. Rasti është duke u hetuar”, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të policisë.

(Kosova Sot Online)