Sherr mes kunatave në Rahovec, ja detajet

  • E.K /
  • 06 November 2021 - 09:56
Sherr mes kunatave në Rahovec, ja detajet

Një grua është ankuar në polici sepse ishte kanosur dhe fyer nga kunata.

Sipas raportit 24 orësh të policisë kjo e fundit ka probleme psikike dhe në bashkëpunim me Qendrën për Punë Sociale është dërguar për tretman mjekësor në repartin e psikiatrisë.

“Rahovec 05.11.2021 – 09:00. Viktima femër kosovare, ka njoftuar policinë se është kanosur dhe fyer vazhdimisht nga kunata e saj e dyshuara kosovare që ka probleme psikike. E dyshuara  në bashkëpunim me Qendrën për Punë Sociale është dërguar për tretman mjekësor në repartin e psikiatrisë.”

(Kosova Sot Online)