Video e rëndë: Mësuesi nga Mitrovica rrah brutalisht dy nxënës (Video)

  • G.G /
  • 19 November 2021 - 11:03
Video e rëndë: Mësuesi nga Mitrovica rrah brutalisht dy nxënës (Video)

I.J mësimdhënës në shkollën fillore të mesme të ulët “Anton Zako Çajupi” ka sulmuar fizikisht dy nxënës të kësaj shkolle.

Nga pamjet e siguruara nga “Jepi zë”, Jashari shihet i nervozuar në klasë teksa godit brutalisht dy nxënës.

I njëjti dëgjohet duke iu drejtuar me ton të lartë dhe shihet mjaft i nervozuar.

Ndryshe, muajt e fundit janë evidentuar disa raste të dhunës në shkollat e Mitrovicës.

Si rrjedhojë Policia e Kosovës ka kryer kontrolle në disa shkolla dhe ka sekuestruar disa thika dhe drogë.

https://www.facebook.com/watch/?v=424078115948553

(Kosova Sot Online)