Këta janë emrat e personave të vrarë në Gllogjan

  • A.P /
  • 26 nëntor 2021 - 22:29
Këta janë emrat e personave të vrarë në Gllogjan

Në mbrëmjen e së premtes tre persona kanë mebtur të vrarë në Gllogjan të Decanit.


Një autobus që po transportonte nxënës është sulmuar me armë zjarrë ku ka mbetur i varë shoferi dhe dy të tjerë.

Kosova Sot ka siguruar emrat e viktimave.

Ata janë; Gani Gjokaj – shoferi, Ledion Hamzaj dhe Gentiana Mustafaj.

(Kosova Sot Online)