PAMJE: Trupat e të vrarëve në Deçan largohen nga spitali i Pejës

  • A.P /
  • 26 nëntor 2021 - 22:50
PAMJE: Trupat e të vrarëve në Deçan largohen nga spitali i Pejës

Kufomat e viktimave që vdiqën në tragjedinë në Gllogjan të Deçanit janë larguar nga Spitali I Pejës pak minuta më parë.

Në pamjet shihet se si mjekët largojnë kufomat.

Kujtojmë se nga kjo tragjedi mbetën të vdekur dy nxënës dhe shoferi i autobusit.

(Kosova Sot Online)