Mblidhet sot KQZ-ja, certifikohen rezultatet e zgjedhjeve për Prizren dhe Kllokot

  • E.K /
  • 01 dhjetor 2021 - 12:27
Mblidhet sot KQZ-ja, certifikohen rezultatet e zgjedhjeve për Prizren dhe Kllokot

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve do të mblidhet sot për të certifikuar rezultatet e zgjedhjeve për komunën e  Prizrenit dhe Kllokotit.

Kjo është bërë e ditur përmes një njoftimi për media.

“Ju njoftoj se sot (e mërkurë, 1 dhjetor, ora 15:00) Komisioni Qendror i Zgjedhjeve mban mbledhjen e radhës. Në rend të ditës është certifikimi i rezultateve përfundimtare të raundit të dytë të Zgjedhjeve për Kryetar të Komunës së Prizrenit dhe Kllokotit”, thuhet në njoftim.

(Kosova Sot Online)