Si u bën viral në 'Tik Tok', babë e bijë nga Malisheva?

  • E.K /
  • 01 dhjetor 2021 - 13:30
Si u bën viral në 'Tik Tok', babë e bijë nga Malisheva?

Dashuria e prindërve ndaj fëmijëve është e padiskutueshme, e sidomos kur bëhet fjalë për raportin babë e bijë. I veçantë ky raport është edhe për Vlera Hoxhaj, e cila është vajza e vetme në familje. Fakt i cili bën që çdo dëshirë e saj të realizohet pa u menduar dy herë.

21-vjeçarja ka edhe dy vëllezër, të cilët gjithmonë xhelozonin lidhjen e saj me prindërit.

Tani, babë e bijë bëjnë video qesharake dhe i postojnë në rrjete sociale.

(Kosova Sot Online)