Përparim Rama: Kam vallëzuar shotën në Kroaci e Slloveni

  • E.K /
  • 03 December 2021 - 09:28
Përparim Rama: Kam vallëzuar shotën në Kroaci e Slloveni

Kryetari në ardhje i Prishtinës, Përparim Rama, sot në “Për Ditë të Mbarë” tregoi se si ka qenë fëmijëria e tij.

Rama tha se fëmijëria e tij ka qenë interesante.

Ndër të tjera, Rama tregoi kujtimet më të mira të fëmijërisë së tij.

Ai përmendi kohën në Brezovicë dhe kur ka qenë pjesë e ekipës që ka vallëzuar shotën dhe ka fituar një garë, me ç’rast ka udhëtuar në Kroaci e Slloveni.

Përparim Rama javën e ardhshme pritet të marrë mandatin e kryetarit të Prishtinës.

(Kosova Sot Online)