Ky është i dyshuari për vrasjen e mbrëmshme në Hajvali (Foto)

  • G.G /
  • 11 December 2021 - 13:04
Ky është i dyshuari për vrasjen e mbrëmshme në Hajvali (Foto)

Një përleshje mes disa personave ka ndodhur mbrëmë në Hajvali të Prishtinës, ku si pasojë një person 21-veçar mori lëndime vdekjeprurëse nga therja me thikë.

Viktima është Vigan Xhemshiti.

Front Online mëson nga burime të sigurta se të dyshuar për vrasjen e tij janë dy vëllezërit, Albin dhe Shkumbin Kryeziu. Njëri 16 dhe tjetri 18 vjeç.

Njëri nga të dyshuarit Shkumbin Kryeziu.

(Kosova Sot Online)