Ministrja Nagavci pret në takim homologen e saj shqiptare

  • S.A /
  • 21 December 2021 - 11:47
Ministrja Nagavci pret në takim homologen e saj shqiptare

Ministrja e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit Arbërie Nagavci ka pritur në takim ministren e Arsimit, Sportit dhe Rinisë së Shqipërisë Evis Kushi, që  po qëndron për vizitë në Kosovë.

Nagavci dhe Kushi aktualisht janë duke zhvilluar një takim, e që më pas do të nënshkruajnë edhe disa marrëveshje. Më pas të dyja do të kenë një konferencë të përbashkët për media.

(Kosova Sot Online )