Arrestohet gjakovarja, policia i gjen një pushkë me 15 fishekë

  • E.K /
  • 25 December 2021 - 09:40
Arrestohet gjakovarja, policia i gjen një pushkë me 15 fishekë

Një grua në Gjakovë është arrestuar dje nga Policia e Kosovës.

Kjo pasi që policia gjatë bastisjes në shtëpinë e saj, ka gjetur dhe konfiskuar një pushkë gjuetie me 15 fishekë.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

(Kosova Sot Online)