'Turpi ju mbuloftë', vetura e mërgimtarit goditet nga plumbi qorr përgjatë Vitit të Ri

  • E.K /
  • 01 January 2022 - 17:55
'Turpi ju mbuloftë', vetura e mërgimtarit goditet nga plumbi qorr përgjatë Vitit të Ri

Një mërgimtar që ka ardhur Kosovë për të festuar vitin e ri ka publikuar një video ku një plumb ka depërtuar në veturë si pasojë e shkrepjeve me armë mbrëmë në ndërrimin e motmoteve.

Ai përmes videoincizimit ka treguar se si plumbi është futur nga pjesa e sipërmes e veturës dhe ka përfunduar në karrige.

Madje ai ka shkruar se plumbi ia ka rrezikuar jetën.

“Vjen njeri n’ pushim tkalon plumbi rreth veshit turpi ju mbuloftë”, ka shkruar ai.

(Kosova Sot Online)