Shqiptari blen një gjeldeti në treg, nuk u beson syve çfarë gjen në stomakun e tij

  • E.K /
  • 04 January 2022 - 10:19
Shqiptari blen një gjeldeti në treg, nuk u beson syve çfarë gjen në stomakun e tij

Një shqiptar për festat e fundvitit kishte blerë një gjeldeti, por ishte befasuar me atë që e kishte gjetur brenda stomakut të tij.

Qytetari kishte publikuar edhe fotografitë e gjeldetit, për të treguar se çka gjeti në stomakun e tij.

Duket se ky ishte një truk i shitësit, për të ia shtuar kilogramët gjeldetit dhe për ta shitur atë me çmim më të lartë.

(Kosova Sot Online)