Shokuese: Kunati e rrah keq kunatën pse lindi vajzë

  • E.K /
  • 13 January 2022 - 10:42
Shokuese: Kunati e rrah keq kunatën pse lindi vajzë

Këto pamje tronditëse tregojnë momentin kur një grua rrihet barbarisht nga kunati i saj dhe një shok i tij.

Ngjarja e rëndë është regjistruar në Indi, ku kunati e rrahi me shkop hokeji kuantën për shkak se lindi vajzë.

Viktima quhet Meena Kashyap, ndërsa mediat raportojnë se ajo u dhunua edhe për shkak të pajës.

Familja e saj i kishte dhënë familjes së burrit rreth 10 mijë euro për dasmën.

Por tashmë tradita ka ndryshuar dhe familja e burrit mund të kërkojë sërish para, sidomos kur gruaja lind fëmijë.

Dy dhunuesit janë arrestuar pas rrahjes së 35-vjeçares

(Kosova Sot Online)