Bizare: Vajza e lidh të dashurin si qen dhe e shëtit në qendër tregtare

  • E.K /
  • 15 January 2022 - 14:11
Bizare: Vajza e lidh të dashurin si qen dhe e shëtit në qendër tregtare

Një pamje e çuditshme kanë kapur vizitorët e një qendre tregtare në Bosnjë.

Përkatësisht, në mbrëmje nëpër qendër është vajzë e veshur e, e cila ka shëtitur një mashkull të lidhur me zinxhir.

I tha se po shkon në treg, momenti kur gruaja e zë burrin në qendrën e vaksinimit me të dashurat (Video)

“Burri po mbahet me zinxhir”, ka shkruar Antea krahas videos në profilin e saj, por video është hequr shumë shpejt.

Nuk dihet se çfarë fshihet pas kësaj “performance” që tronditi vizitorët e qendrës tregtare, por shumë supozojnë se ky është një tjetër trend i çuditshëm në rrjetin e njohur social.

(Kosova Sot Online)