Kurti bashkë me Rizvanollin e Muratin vizitojnë sot AKP’në

  • E.K /
  • 19 January 2022 - 08:17
Kurti bashkë me Rizvanollin e Muratin vizitojnë sot AKP’në

Kryeministri Albin Kurti do të vizitojë sot Agjencinë Kosovare të Privatizimit. Bashkë me të do të shkojnë edhe Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli dhe Ministri i Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati.

Lajmin e ka bërë të ditur Zyra e Kryeministrit, përmes një njoftimi drejtuar mediave.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, bashkë me Ministren e Ekonomisë, Artane Rizvanolli dhe Ministrin e Financave, Punës dhe Transfereve, Hekuran Murati, vizitojnë Agjencinë Kosovare të Privatizimit”, thuhet në njoftim.

Kjo vizitë pritet të nisë në orën 09:00.

(Kosova Sot Online)