Situatë e pakëndshme për Xhavit Halitin, i grisen pantallonat gjatë seancës

  • E.K /
  • 24 janar 2022 - 14:59
Situatë e pakëndshme për Xhavit Halitin, i grisen pantallonat gjatë seancës

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e PDK-së, Xhavit Haliti, është përballur me një situatë të pakëndshme në Kuvendin e Kosovës, e ky moment është kapur nga fotografët.

Deputetit Haliti i janë grisur pantallonat dhe duket se në momentin kur është fotografuar, ai nuk ka qenë në dijeni për këtë.

Fotografia është publikuar nga portali “arbersh.info”, teksa Haliti duket duke u përkulur.

Aktualisht Kuvendi i Kosovës është duke mbajtuar seancë të jashtëzkaonshme ku po diskutohet propozimi për shtrenjtimin e rrymës.

(Kosova Sot Online)