Video që po prek zemrat e të gjithëve, babai luan me fëmijën në karrocë në mes të dëborës

  • E.K /
  • 27 January 2022 - 13:28
Video që po prek zemrat e të gjithëve, babai luan me fëmijën në karrocë në mes të dëborës

Video ku duket një baba, i cili luan me dëborë me fëmijën e tij me aftësi të kufizuara, që ndodhet në karrocë po bën xhiron e rrjetit në Internet.

Mes fotove dhe videove që përshkruajnë situatën kaotike me rrugët e bllokuara nga dëbora, video me babanë turk prek  zemrat e të gjithëve, duke shkaktuar komente nga shumë përdorues në rrjetet sociale.

Video e publikuar në TikTok tregon babanë, duke luajtuar topa bore me fëmijën e tij në karrocë me rrota.

Video e shpërndarë në TikTok është shoqëruar me mbishkrimin “Njeriu si njeri.”

(Kosova Sot Online)