Ngjarjet që pritet të zhvillohen sot në Kosovë

  • S.A /
  • 29 janar 2022 - 08:34
Ngjarjet që pritet të zhvillohen sot në Kosovë

Ngjarjet e datës 29 janar

Shënohet 23-vjetori i rënies heroike të 30 dëshmorëve të kombit të rënë në Goden, Bishtazhin dhe Rogovë të Hasit (Rogovë, ora 12:00)

Partia Socialdemokrate organizon protestë kundër ngritjes së çmimit të energjisë elektrike. (Sheshi “Skënderbeu” në Prishtinë, ora 14:00)

(Kosova Sot Online )