Shkon për të marrë ushqim në mes të dëborës në restorant po e gjen mbyllur, reagimi i klientit besnik është epik

  • E.K /
  • 01 February 2022 - 12:28
Shkon për të marrë ushqim në mes të dëborës në restorant po e gjen mbyllur, reagimi i klientit besnik është epik

Shkoi të merrte ushqim në restorantin e tij të preferuar po e gjen mbyllur, reagimi i tij është epik

Kanadaja kohët e fundit është përfshirë nga reshjet e mëdha të dëborës që në disa raste ka kaluar edhe gjysëm metri.

Megjithatë koha e keqe nuk e ka ndaluar të riun të dilte dhe të merrte ushqim në restorantin e tij të preferuar.

Në videon e marrë nga kamera e sigurisë së kompanisë e cila tashmë është bërë virale, i iriu shihet duke arritur me vështërsi tek dera e restorantit. Por kur ai e gjen mbyllur zhgënjimi i tij ishte i madh. Ai bie në gjunjë lëvizje, imazhi i cili ka bërë që pronari i biznesit ta kërkojë të riun.

‘Për klientin tonë besnik.Ne nuk dimë kush jeni, por po ju kërkojmë. Na vjen keq që e gjetët mbyllur restorantin tonë. Ne e kuptojmë zhgënjimin tuaj dhe shpresojmë t'ju shohim së shpejti. Çfarëdo që keni pasur në mendje për të ngrënë sot, ne do t'jua  servirim falas”, thuhet në postimin në llogarinë e kompanisë në Instagram.

(Kosova Sot Online)