Psikologia Tahirsylaj në përkrahje të Profes

  • A.P /
  • 01 February 2022 - 13:33
Psikologia Tahirsylaj në përkrahje të Profes

Pasi Lulëzim Paci nga Vushtrria ka treguar se është duke i përjetuar rëndë ofendimet që po merrë pasi videot e tij duke vallëzuar u bënë virale në rrjetet sociale dhe media, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Lidhur me këtë rast kanë reaguar shumë figura publike dhe qytetarë duke i dal në mbështetje profesoriti cili u bullizua me komente negative pas vallëzimit.

"Të vallëzojmë me Profën…
Ty , tu gëzoftë zemra që na bëre të gjithëve të vallëzojmë …
T’lumshin këmbët
Me Profen", ka shkruar Psikologia Donika Tahirsylaj.

(Kosova Sot Online)