Vjehrri nga Suhareka e raporton zhdukjen e resë

  • S.A /
  • 05 February 2022 - 09:17
Vjehrri nga Suhareka e raporton zhdukjen e resë

Një burrë nga Suhareka ka raportuar në Polici se gruaja e djalit të tij është larguar nga shtëpia dhe s’është kthyer më. Përmes raportit 24 orësh, Policia ka bërë me dije se rasti është duke u hetuar.

“PERSON I ZHDUKUR- Suharekë 04.02.2022 – 11:00. Ankuesi mashkull kosovar ka informuar se bashkëshortja e djalit të tij, viktima femër kosovare, është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport.

(Kosova Sot Online )