Këngëtarja serbe e kishte tradhtuar burrin me Qazim Osmanin (Foto)

  • G.G /
  • 18 February 2022 - 15:13
Këngëtarja serbe e kishte tradhtuar burrin me Qazim Osmanin (Foto)

Këngëtarja serbe, Sanja Maletiq ishte në marrëdhënie intime me biznesmenin shqiptar Qazim Osmanin edhe pse prej vitesh ajo është në një martesë të lumtur me Lubishën.

Pas spekulimeve se këngëtarja Maletiq ishin ndarë me Qazim Osmanin, gazeta serbe ‘Kurir’ ka arritur t’i ketë disa postim nga Facebook-u, ku shihet qartë se ekziston diçka më shumë se miqësia, transmeton orainfo.

Sipas burimeve, komunikimi ndërmjet Maletiqit dhe Qazimit ka zgjatur afër një vit, por deri te ndërprerja e raporteve të tyre ka ardhur kur biznesmeni shqiptar i përmisojë raportet me manekinen malezese, Mandom Popoviq .

Flirti nëpërmes mesazheve

“Je i palodhur. Plotë energji. A je mirë i dashur? Para dy dite të kam ëndërruar ty dhe shumë njerëz të këqij. Kam qenë e brengosur. Por nuk dua të të shkruaj sepse nuk e dija se mos ta shikon dikush telefonin. Më ka kap paniku. Kujt i intereson si i kam gjokset nëse nuk më donë për mua dhe shpirtin tim nuk do të më duash as për cica”, ka shkruar këngëtarja serbe, në mes tjerash në disa mesazhe të cilët janë kthyer në të njëjtën mënyrë nga biznesmeni Qazim Osmani.

“Oh e dashur, askush nuk e prek telefonin tim, përveç nëse jem i zënë. Mirë jam dhe po luftoj”, i kishte shkruar Qazimi.

(Kosova Sot Online)