Një i vdekur dhe 36 raste të reja me koronavirus në Kosovë

  • E.K /
  • 02 April 2022 - 16:16
Një i vdekur dhe 36 raste të reja me koronavirus në Kosovë

36 raste të reja me koronavirus janë regjistruar në 24 orët e fundit.

Gjatë kësaj kohe ka vdekur një person nga Covid-19.

Lajmin e ka bërë të ditur Ministria e Shëndetësisë, përmes një njoftimi në faqen zyrtare.

Në total numri i rasteve aktive është 570.

(Kosova Sot Online)