Ngjarje e rëndë: Bie nga lartësia ku po punonte, humb jetën punëtori

  • E.K /
  • 15 April 2022 - 11:46
Ngjarje e rëndë: Bie nga lartësia ku po punonte, humb jetën punëtori

Një 57-vjecar ka humbur jetën sot në Tiranë, pasi ka rënë nga lartësia e një objekti ku po punonte.

NJOFTIMI
Më datë 15.04.2022, në Kashar, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e objektit ku po punonte, shtetasi F. N., rreth 57 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

(Kosova Sot Online)