Adriana Matoshi i merr dorën si nuse një deputeti të VV-së në Kuvend

  • E.K /
  • 11 May 2022 - 15:02
Adriana Matoshi i merr dorën si nuse një deputeti të VV-së në Kuvend

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje, Adriana Matoshi, ka marrë sërish vëmendje në Kuvendin e Kosovës, me një veprim që ka bërë.

Gjatë seancës së sotme, ajo është parë duke ia marr dorën si nuse një deputeti të Vetëvendosjes.

Ndryshe, Matoshi ishte komentuar para gati një muaji edhe për veshjen me të cilën ishte paraqitur në Kuvend.

Ajo kishte shkuar e veshur me një duks dhe patika.

https://www.gazetaexpress.com/wp-content/uploads/2022/05/adriana.mp4

(Kosova Sot Online)