Presidentja i duket si Mbretëreshë, kështu e uroi bashkëshorti shefen

  • A.P /
  • 17 May 2022 - 23:02
Presidentja i duket si Mbretëreshë, kështu e uroi bashkëshorti shefen

Presidentja Vjosa Osmani feston datëlindjen e 40. Urim publik mori edhe nga bashkëshorti, Prindon Sadriu, i cili e quajti “mbretëreshë në fron”.

Sadriu publikoi një fotografi me presidenten në të cilën Osmani shihet pa kaçurrelet e saj natyrale por me flokë të shtrira, gjë të cilët thotë se e bëri pas 12 vjetësh.

“Urime ditëlindjen Mbretëresha në Fron”, shkroi Sadriu.

Vjosa Osmani dhe Prindon Sadriu u martuan në vitin 2012.

Ata janë prindër të dy vajzave binjake.

Image

(Kosova Sot Online)