Nasim Haradinaj paraqitet në seancën me kravatën me shqiponja

  • E.K /
  • 18 May 2022 - 10:47
Nasim Haradinaj paraqitet në seancën me kravatën me shqiponja

Nënkryetari i Organizatës së Veteamëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Nasim Haradinaj, është paraqitur në seancën e Gjykatës Speciale me kravatën me shqiponja.

Në Gjykatën Speciale ka nisur seanca ku do të shpallet aktgjykimi ndaj krerëve të OVL UÇK-së Hysni Gucati dhe Nasim Haradinaj.

Njëjtë në seancën gjyqësore para disa ditësh ishte paraqitur edhe ish-zëdhënësi i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës Jakup Krasniqi.

(Kosova Sot Online)