Milaim Zeka për dënimin e Gucatit dhe Haradinajt: Pa koment

  • E.K /
  • 18 May 2022 - 14:52
Milaim Zeka për dënimin e Gucatit dhe Haradinajt: Pa koment

Gazetari Milaim Zeka e ka quajtur “pa koment” vendimin e Gjykatës Speciale, e cila shpalli fajtorë dhe dënoi me burgim ish krerët e OVL-UÇK-së.

Ai ka thënë se kjo është edhe një sfidë e rëndë për ta kaluar.

“No coment

Edhe një sfidë e rëndë për ta kaluar”, ka shkruar ai.

(Kosova Sot Online)