“Ky do me na bë budallenj me zor”, gazetarja ironizon Ramën, harron se është live në emision

  • E.K /
  • 28 May 2022 - 09:31
“Ky do me na bë budallenj me zor”, gazetarja ironizon Ramën, harron se është live në emision

Pak ditë më parë në Konferencën Ndërkombëtare “ Drejt të Ardhmes: Qyteti im, shtëpia ime ”, në Vlorë, ku u diskutua për një platformë dialogu dhe shkëmbimi idesh me fokus përfshirjen e komuniteteve në vendimmarrje dhe formësimin e së ardhmes.

Kryeministri Rama e cilësoi rritjen e çmimeve në sektorin e turizmit në këtë qytet si një shenjë të rritjes ekonomike në tërësi.

Teksa lexon këtë lajm, moderatorja e Zjarr Tv nuk përmbahet. Pasi lexon tekstin, pa e ditur që regjistrimi vazhdon, ajo psherëtin kundër Ramës.

Vështirë se do të na bëjë budallenj, Zoti na ruajt ”, thotë gazetarja.

(Kosova Sot Online)