Vjehrri denoncon zhdukjen e nuses së djalit: Ka lënë vetëm fëmijën 4 vjeç!

  • E.K /
  • 30 May 2022 - 11:54
Vjehrri denoncon zhdukjen e nuses së djalit: Ka lënë vetëm fëmijën 4 vjeç!

Një 66-vjeçar nga fshati Gradishtë i Belshit ka denoncuar në polici zhdukjen e bashkëshortes së djalit.

Ai i tha policisë se nusja 21-vjeçare është larguar prej 20 ditësh dhe ka lënë në shtëpi fëmijën e mitur 4 vjeç.

Bashkëshorti i nuses ndodhet në fshat edhe ai. Ka qenë emigrant po është kthyer momentalisht është aty, por denoncimin e ka bërë vjehrri.

(Kosova Sot Online)