Del raporti i fundit për koronavirus në Kosovë

  • G.G /
  • 21 June 2022 - 12:27
Del raporti i fundit për koronavirus në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin e fundit lidhur me situatën me COVID-19 në Kosovë.

Sipas këtij njoftimi, nga 160 personat e testuar 13 persona kanë rezultuar pozitiv.

Po ashtu, brenda 24 orëve janë vaksinuar 47 persona dhe janë shëruar 4 të tjerë.

(Kosova Sot Online)