Policia raporton për trupin e pajetë i gjetur në një lumë të Klinës

  • E.K /
  • 22 June 2022 - 10:28
Policia raporton për trupin e pajetë i gjetur në një lumë të Klinës

Të martën në Klinë është gjetur një trup i pajetë në një lumë.

Atë e ka gjetur një peshkatar rreth orës 15:15 dhe e ka njoftuar Policinë.

Policia e Kosovës në raportin 24 orësh ka treguar se trupi i pajetë është dërguar në Mjekësinë Ligjore.

Rasti po vazhdon të hetohet. 

(Kosova Sot Online)