Gjen një iPhone në lumë, ia kthen pronarit dhe befasohet nga ajo që zbulon

  • A.P /
  • 23 June 2022 - 22:58
Gjen një iPhone në lumë, ia kthen pronarit dhe befasohet nga ajo që zbulon

Një iPhone i humbur në një lumë britanik gjatë një feste beqarie iu kthye pronarit të tij pasi u gjet në ujë 10 muaj më vonë.

Miguel Pacheco tha se e gjeti telefonin në ujë dhe e mori pajisjen në shtëpi për ta tharë.

“Unë nuk mendoja se funksiononte. Ishte plot me ujë,” tha Pacheco për BBC Radio Gloucestershire.

(Kosova Sot Online)