Tentimvrasje pas mesnate në Skenderaj, arresohet një person

  • E.K /
  • 04 July 2022 - 14:28
Tentimvrasje pas mesnate në Skenderaj, arresohet një person

Një gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës në Skenderaj.

Lidhur me rastin, rreth orës 01:30 është arrestuar një person.

Siç mëson media  të dyshuarit i janë gjetur armë, një karikator i zbrazur dhe tetë gëzhoja.

Media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe është në pritje të përgjigjes.

(Kosova Sot Online)